ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.03.2016 | 12:48

З’явилась петиція про присвоєння звання "Героя України" «Усачу»

З’явилась петиція про присвоєння звання "Героя України" «Усачу»

Загиблому бійцю батальйону «Донбас», кіровоградцю Євгену Тельнову просять дати державне звання "Героя України".

На сайті Президента України 23 березня було зареєстровано відповідну петицію.

Як раніше повідомлялось, керівництво батальйону «Донбас» представило загиблого до нагороди. Проте уже більше року питання не розглядається. Також питання достойної нагороди порушили у міськраді. Міський голова Андрій Райкович повідомив, що звертатиметься до Президента України з цього приводу.

Євген Тельнов був кадровим військовим, проходив службу ще в лавах Радянської Армії. Він закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування, працював на Кіровоградському заводі радіовиробів токарем, з 1989 р – лаштувальником верстатів з ЧПК.

З початком бойових дій на сході країни пішов добровольцем у батальйон спеціального призначення «Донбас». З 13 липня по 31 серпня перебував у зоні АТО (Артемівськ, Попасна, Іловайськ). Загинув «Усач» 15 лютого у зоні АТО.

Бойовий побратим загиблого під час громадської панахиди розповів, що Євген віддав своє життя, рятуючи інших. «Євген справжній герой, який один з небагатьох, хто вижив в Іловайському котлі й показав неабияку мужність. Він не просто не розгубився під час виходу з-під Іловайська, а й підбив два танки і БМП. Євген не здався в полон, зміг вийти з оточення зі зброєю. А загинув Женя рятуючи своїх товаришів. Керівництво батальйону «Добас» представило Євгена Тельнова до звання Героя України».


196 0
НОВИНИ


Loading...