ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.06.2014 | 11:12

В Кіровограді з’явилася нова партія

В Кіровограді з’явилася нова партія

На Кіровоградщині з’явилася нова політична партія «Голос Народу», про це "РК" повідомила прес-служба партії. 30 травня в Кіровограді відбулася перша обласна конференція. Нову політичну силу очолив Олексій Бондаренко.

«Нашою метою є підтримка простого народу і захист його інтересів. Ми спираємося на цивільне суспільство, активно співпрацюємо з громадськими організаціями. Більшість членів нашої партії – абсолютно нові люди в політиці. Втім, є і з політичним досвідом, які не заплямували себе раніше.  Ми докладемо всі зусилля для того, щоб у кожного українця з'явилася можливість зробити свій внесок в політичне життя країни, щоб Україні було забезпечено економічне зростання, а її народу – процвітання», - сказав Олексій Бондаренко під час виступу.

Всеукраїнську організацію політичної партії очолив Роман Івченко, який з лютого нинішнього року до квітня був заступником голови Політичної ради Політичної партії «Європейський Вибір». Партія "Голос народу" є правонаступницею партії "Європейський вибір".

Більш детальніше з Політичною партією «Голос Народу» та її лідерами можна ознайомитися на офіційному сайті http://golos-narodu.org.ua.


780 0
НОВИНИ


Loading...