ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2016 | 11:38

У Кіровограді затвердили Положення про петицію з найменш вигідними для громади умовами

Депутати міської ради підтримали проект рішення “Про електронну  петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету”.

Колективне звернення громадян розглядається за умови збору на її підтримку не менше як 450 підписів громадян протягом не більше 45 днів з дня оприлюднення петиції.

Розгляд Петиції здійснюється невідкладно, але не більше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Якщо Петиція містить клопотання про її розгляд на громадських слуханнях територіальної громади міста Кіровограда, автор (ініціатор) має право представити Петицію на таких слуханнях. У цьому разі строк її розгляду продовжується на строк, необхідний для проведення відповідних слухань.

Нагадаємо низка громадських діячів висловили зауваження стосовно того, що проект Петиції містить максимальне число підписантів і мінімальну кількість днів, протягом яких можна підтримати звернення. Адже законодавство залишило органам самоврядування можливість самостійно вирішувати ці показники.

Під час розгляду Проекту рішення на виконкомі, секретар міськради Володимир Смірнов та деякі члени виконкому запропонували знизити число підписантів, яке необхідне для розгляду петиції до 250 осіб. Проте міський голова Кіровограда Андрій Райкович та керівник "гарячої лінії міськради" Андрій Лейбенко виступили проти такої поправки. "Ми не хочемо, щоб механізм петицій перетворився у профанацію. Щоб у відділі звернень не бігали цілий день із реєстрацією петицій. Усі громадяни можуть за потреби звернутися у відділ звернень",- зазначив Лейбенко. "То ви хочете залучити громаду, чи відсторонити?",- зазначив один з членів виконкому. 


190 0
НОВИНИ


Loading...