ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2016 | 19:27

У Кіровограді відбулися змагання з дзюдо. ФОТО, ВІДЕО

У Кіровограді відбулися змагання з дзюдо. ФОТО, ВІДЕО

Наймасовіші змагання з дзюдо, що проводилися нинішнього року у Кіровограді, зібрав 26 березня спортивний клуб «Зірочка». Цього дня на двох татамі за нагороди Відкритої першості ОКДЮСШ «Ніка» змагалися 274 юнаки з шести українських областей 2005-2008 років народження.

Даний обласний традиційний турнір протягом останніх років перетворився на всеукраїнський. Це підтверджує його авторитетність і значимість, адже його учасники впевнені - на турнірі можна покращити спортивну майстерність, набратися змагального досвіду в чесній, безкомпромісній боротьбі. 
Доводить престижність змагань і географія та кількість учасників. У Кіровоград завітали гості з Києва, Полтавської області (Комсомольськ), Черкас, Дніпропетровська, Одеси.
Така зацікавленість і популярність є невипадковою. Протягом останніх десяти років керівництвом обласної федерації, тренерсько-викладацьким складом велася серйозна робота і зараз очевидні її результати. А головне - змагання такого рівня сприяють розвитку дзюдо не лише на Кіровоградщині, а загалом в Україні. 
На церемонії відкриття президент Федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області, володар другого дану Андрій Табалов відзначив, що йому приємно бачити таку велику кількість юних дзюдоїстів на змаганнях, побажав усім вдалого виступу, відборотися без травм. За словами президента обласної федерації, саме заняття дзюдо у значній мірі допомогли йому реалізуватися та досягти успіху в житті та бізнесі: «Заняття дзюдо виховало в мені самоорганізованість, цілеспрямованість, дисципліну. Стати переможцями зможуть одиниці, тому участю у даних змаганнях я бажаю всім зарядитися для успішних виступів на інших змаганнях».


151 0
НОВИНИ


Loading...