ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.03.2016 | 10:37

У Кіровограді розпочались дослідження інгульської дамби. ФОТО

У Кіровограді розпочались дослідження інгульської дамби. ФОТО

Фахівці регіональної філії проектно-вишукувального інституту «ДніпроДніпроводгосп» спільно з міськими управліннями надзвичайних ситуацій і капітального будування розпочали дослідження тіла дамби, що на Інгулі. 14 березня в Інгулі спустили воду, а сьогодні фахівці почали геологічні роботи.

У коментарі «РК» начальник міського управління надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко повідомив, що дослідницькі роботи зумовлені самовільним витоком води з-під загороджувальної споруди на Інгулі, внаслідок чого річка пересихає. Аби встановити де відбувається витік, на початку місяця спеціалісти здійснили випробувальні роботи, засипавши у воду нешкідливий барвник флуоресцеїн-натрію. А сьогодні розпочалось дослідження тіла дамби. За їх результатами буде запропоновано варіанти виходу із ситуації. Одним з них може бути реконструкція загороджувальної споруди. Усе буде залежати від результатів обстеження. Сьогодні фахівці беруть зразки грунту. Були задіяні водолази і геологи. Воду в Інгул обіцяють пустити вже у п’ятницю.  

На проектування, експертизу, проектні роботи, реконструкцію у міському бюджеті передбачено близько мільйона, проте точна вартість буде відома після повного обстеження. 


Читайте також: ІНГУЛ «ПОЗЕЛЕНІВ» ЧЕРЕЗ ХАРЧОВУ ДОБАВКУ. ФОТО. ВІДЕО

391 0
НОВИНИ


Loading...