ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.03.2016 | 15:03

У Кіровограді провели психологічний тренінг для батьків дітей з особливими потребами. ФОТО

У Кіровограді провели психологічний тренінг для батьків дітей з особливими потребами. ФОТО

У Кіровограді після недільної служби в Свято-Успенському храмі для дітей з особливими потребами провели цікаві майстер-класи, а для їхніх батьків психологічний тренінг «Батьки і діти: мистецтво спілкування». Відкривала психологію поведінки дітей - мати особливої дитини Людмила Друзь.

Батьки мали можливість поглянути відсторонено на поведінку своєї дитини та на ставлення оточуючих до неї, а також психологічні рекомендації щодо проявів своєї любові до дитини. Враженнями про тренінг поділилась мати особливої дитини Анна Бондарева. «Виявляється діти, що постійно відчувають любов близьких ростуть під знаком довіри до світу – вони знають, що про них піклуються. Цей захист, турбота та безумовна любов надають дітям сили та допомагають рости щасливими. Особисто для себе відкрила, що моя донька інтуїтивно намагалася донести до мене - людини з вищою педагогічною освітою, яка писала наукові роботи з психології, що їй потрібно. Моя дівчинка не може мені сказати, але намагалася донести до мене так, як вона вміє, що обійми надзвичайно важливі для людини. Психологи всього світу рекомендують обнімати свою дитину декілька разів на день. Вони вважають, що 4 обійми життєво важливі для виживання, для гарного самопочуття треба 8 обіймів, а для того, щоб дитина розвивалася необхідно не менше 12 обіймів на добу! До речі не лише дитині, а й дорослому! Говорять, що руку дитини треба тримати до тих пір, поки вона сама її не забере», - ідеться в повідомленні.

А от Любов Скрипніченко тривалий час вважала, що їй не потрібні поради психологів, адже ніхто краще не розуміє дитину як мати. «Тепер розумію, що вчитись є чому. Дуже вдячна члену батьківської ради «Центру соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів» Людмилі Друзь за цікавий та дуже пізнавальний психологічний тренінг! Також дякую за співпрацю отцю Іоану Шемедюку за духовний та теплий прийом! Уже чекаю наступного тренінгу. Сподіваюсь, що то був лише початок», - говорить жінка.

Голова ГО «Серце матері» Людмила Шукрута розповіла, що такі зустрічі батьків та психологів допомагають зрозуміти помилки та досягнення у вихованні особливих дітей. «Метою тренінгу було розглянути основні принципи спілкування з дітьми, відкрити креативні підходи у розумінні особистості дитини. В ході тренінгу, за допомогою психолога, батьки розіграли психологічну сценку та намагалися зрозуміти, у чому причини труднощів у спілкуванні, та як краще зрозуміти свою найдорожчу людину, свого малюка. Батьки ділилися своїми сумнівами і проблемними ситуаціями у вихованні дитини. Під час тренінгу була створена атмосфера розкутості і свободи спілкування між учасниками групи. Батьки отримали позитивні емоції та виявили бажання проводити такі зустрічі частіше», - зазначила керівник ГО.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Івана Шемедюка

239 0
НОВИНИ


Loading...