ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.03.2016 | 13:09

У Кіровограді презентували перший журнал, створений дитячою школою журналістики. ФОТО

У Кіровограді презентували перший журнал, створений дитячою школою журналістики. ФОТО

Перший журнал, створений дітьми, презентували сьогодні у Кіровограді. 

Журнал "Янголятко" - це авторський волонтерський проект кіровоградської художниці, випускниці КДПУ ім. В. Винниченка Ольги Макаревич та недільної школи Свято-Успенського собору. На презентацію запросили кіровоградських школярів.

Заступник глави Свято-Успенського духовно-просвітницького центру протоієрей Іван Шемедюк розповів, що Дитяча школа журналістики була започаткована при храмі на базі просвітницького центру. 
"На базі храму працює недільна таборова школа. Її відвідують дві групи дітей, одна з яких - діти з особливими потребами. У 2015 році при храмі виник молодіжний волонтерський рух, який відвідував дітей в лікарнях. Ольга Макаревич була волонтером цього руху. Завдяки їй виникла ідея створення дитячої медійної школи",- повідомив Іван Шемедюк. 

Автори проекту розповіли про створення журналу. 
На благодійній основі доктор педагогічних наук Олександр Барно допоміг малечі видати 20 примірників журналу на 10 кольорових сторінок. 
Координатор проекту Школи журналістики Ольга Макаревич розповіла, що до діток запрошували журналістів, проводили майстер-класи. Безпосередньо з малечею займалась журналістка Світлана Дубина. 
"Хотілося, щоб діти у живому спілкуванні з журналістами дізнались, що таке журналістика, навчилися робити свої матеріали",- зазначила Ольга. 

Юні журналісти Гілевий Олексій і Волшина Марія розповіли, що у журналі є рубрики "Наші новини",  інтерв'ю, розмальовка, креативна сторінка, кросворди, головоломки, поезія. 

Ірина Ткаченко, викладач кафедри видавничої справи і редагування КДПУ ім. В. Винниченка похвалила дитячий проект:
"Це яскравий приклад видавничого проекту. З дітьми важко і пізнавально працювати водночас. Ми раді, що відкрили такий проект і готові долучити наших студентів. Читайте, розвивайтеся і поважайте людей, які створюють такі проекти". 
Діти, яких зацікавив проект, можуть долучитися до Школи журналістики. 

Дитяча медіашкола проводить заняття 2 рази на тиждень на безоплатній основі. 
За інформацією можна звернутися до Івана Шемедюка та Ольги Макаревич.


283 0
НОВИНИ


Loading...