ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.01.2016 | 11:00

У Кіровограді попрощалися з Валерієм Бочарніковим, який загинув у зоні АТО. ФОТО

У Кіровограді попрощалися з Валерієм Бочарніковим, який загинув у зоні АТО. ФОТО

Сьогодні, 26 січня, у Кіровоград попрощалися з військовим Валерієм Бочарніковим, який загинув у зоні АТО. Провести в останню дорогу бійця прийшли рідні, близькі, посадовці та небайдужі кіровоградці.

Бочарніков Валерій Володимирович – сержант, командир 3-го відділення третього мотопіхотного взводу третьої мотопіхотної роти.

Народився 10 грудня 1973 року на Житомирщині у селищі Ігнатпіль Овручського району. Закінчив загальноосвітню школу, пройшов військову службу, з 1993 по 1995 рік навчався  у вищому професійному училищі Кіровограда №9.

Майже 20 років життя присвятив службі в органах внутрішніх справ на посадах рядового та начальницького складу. Був призваний в армію з Кіровограда у березні 2015 року до 13-ого мотопіхотного батальйону (спочатку був батальйоном територіальної оборони «Чернігів»). 

20 січня  2016 року, обороняючи укріплення підрозділу в зоні АТО, при безпосередньому зіткненні з ворогом, загинув внаслідок кульового поранення.

Поховають військового в Овручському районі Житомирської області, де проживає його мама. Військові характеризують загиблого як дуже життєрадісну людину, яка завжди добивалась поставлених цілей. 

Сьогоднішній день у Кіровограді оголошено Днем жалоби.


761 0
НОВИНИ


Loading...