ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.03.2016 | 10:07

У Кіровограді почнуть створювати ескізний проект добудови ДЮЦу, на яку потрібно 45 мільйонів

У Кіровограді почнуть створювати ескізний проект добудови ДЮЦу, на яку потрібно 45 мільйонів

При Кіровоградській облраді відбулась нарада стосовно визначення шляхів подальшого використання об'єкта незавершеного будівництва – школи на 1176 учнівських місць із загальношкільними приміщеннями (ІІ черга) по вул. Шульгиних, 38. Про це повідомила прес-служба Кіровоградської облради. 

У нараді брали участь голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Коломійцев, заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура, заступник Кіровоградського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Грабенко, голова постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань власності Олександр Чудний, керівники структурних підрозділів Кіровоградської обласної державної адміністрації, виконавчого апарату Кіровоградської обласної ради та інші.

Об'єкт перебуває у незадовільному технічному стані. Проте, згідно з технічним висновком по обстеженню зазначеного об'єкта, виконаним ПрАТ “Проектно-вишукувальний інститут “Кіровоградагропроект” у 2015 році, встановлено, що технічний стан об'єкта оцінюється як такий, що дозволяє завершити його будівництво. За інформацією начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимира Таборанського та директора комунального позашкільного навчального закладу “Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості” Ганни Суркової навчальний заклад потребує розширення площ для проведення масових заходів для дітей.

Проте, за інформацією начальника управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Проненка та директора ПрАТ “Проектно-вишукувальний інститут “Кіровоградагропроект” Петра Довченка, на добудову об'єкта необхідно витратити близько 42-45 млн.грн.

Підводячи підсумки наради, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко зазначив, що за результатами проведення фінансової децентралізації Кіровоградська міська рада має значний фінансовий ресурс, а у зв'язку з тим, що об'єкт перебуває в місті Кіровограді, його подальшу функціональність необхідно розглядати з урахуванням потреб територіальної громади міста. При цьому обов'язково слід враховувати досвід інших країн, домогтися залучення міжнародних грантів, забезпечити раціональне використання бюджетних коштів.

Учасники наради вирішили створити робочу групу, першочерговим завданням якої буде розробка ескізного проекту об'єкта.


260 0
НОВИНИ


Loading...