ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.03.2016 | 17:01

Самопоміч: Кіровоградська міська рада не врахувала більшість побажань громадських активістів щодо Регламенту

Кіровоградська міська рада не врахувала більшість побажань громадських активістів щодо Регламенту

Про це йдеться в офіційній заяві політичної партії «Самопоміч», представник якої Володимир Смірнов очолював робочу групу з підготовки нового Регламенту міської ради та проводив активні консультації з громадськістю.

Вчора, 29 березня, міська рада нарешті прийняла новий регламент, але при цьому відмовилася від більшості прогресивних положень, які  могли забезпечити більш прозору роботу депутатського корпусу.

Зокрема, депутати проголосували за поправку до статті 3 Регламенту, за якою представники громади мають за день до сесії подати письмову заяву, аби бути присутніми на засіданні, - йдеться у заяві. Хоча Володимир Смірнов наполягав на тому, щоб громадяни мали вільний доступ на засідання міської ради. Поправкою до статті 11 затвердили, що обрання заступника голови постійних комісій є у розпорядженні постійних комісій. Стаття 16 тепер дозволяє лише міському голові пропонувати кандидатів на посаду заступників. Крім того передбачена ще низка поправок, більшість з яких суто технічні, інші стосувалися вагомих для громади моментів. Не зважаючи на низку дорадчих зустрічей з громадськими активістами, більшість їхніх правок до регламенту не врахували.

Вчорашнє звільнення представника «Самопомочі» Володимира Смірнова з посади секретаря Кіровоградської міської ради партія пов’язує з його принциповою і послідовною позицією щодо регламенту.

«Можливо, тому що депутати ще не готові слідувати європейським цінностям та переймати європейську політичну культуру не на словах, а на практиці. Не зважаючи на політичні спекуляції і заяви щодо причин відставки, вчорашнє вибіркове прийняття змін до Регламенту, запропонованих робочою групою та погоджених із громадськістю, яскраво свідчать про реальні мотиви звільнення Володимира Смірнова, який послідовно відстоював нові принципи в роботі міськради», - сказано в заяві.

При цьому в партії зауважили, що залишаються відкритими для конструктивної співпраці з іншими депутатськими фракціями та групами, якщо вона буде в інтересах міста і кіровоградців.


165 0
НОВИНИ


Loading...