ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2015 | 19:29

"По ефективності роботи - ми зайняли перше місце", - НАШ КРАЙ

"По ефективності роботи - ми зайняли перше місце", - НАШ КРАЙ

Сьогодні, 5 грудня, у Кіровограді за участю співголови політичної партії "НАШ КРАЙ" Олександра Мазурчака, відбулася конференція обласної та міської організацій політичної сили.

На заході були присутні представники партії з багатьох районів області, новообрані депутати обласної, міських та районних рад. 

Присутні обговорили результати партії на місцевих виборах та заявили про серйозні наміри розбудовувати партійну структуру на Кіровоградщині.

"Всього по Україні від політичної сили "НАШ КРАЙ" було обрано 4 594 депутати. По кількості депутатів усіх рівнів ми зайняли третє місце, після "БПП" і "Батьківщини". По кількості сільких, селищних, міських, ми зайняли четверте місце, по загальному підсумку - це сьоме місце, а нашою задачею було увійти в десятку. І по ефективності роботи, а це кількість висунутих кандидатів і пройдених до місцевих рад, ми зайняли перше місце", - прокоментував Олександр Мазурчак.

Спікери конференції звернули увагу на те, що на Кіровоградщині партія "НАШ КРАЙ" заявила про себе всього за кілька місяців до виборів, а високий результат став неочікуваним для багатьох політичних опонентів нової політичної сили.

"Партія отримала високі відсотки по всіх областях України і у нас є всі шанси стати парламентською партією", - підкреслив співголова партії.

Щодо наявності в політичній силі "бувших" членів "Партії рагіонів", Олександр Мазурчак зазначив, що для керівництва партії важливо якою людина є сьогодні, а не те, в якій політсилі була раніше і нагадав, що "Партія регіонів налічувала 1 млн. 200 тисяч членів. " В партії не всі були негідниками... Багатьох підприємців і керівників організації "заганяли" в цю партію під тиском та з погрозами відібрати те, що вони мають. Ми, що - повинні тепер розстрілювати їх за це?! Контрольне питання в такому випадку у нас: "хто такий Путін?". Для кого він ворог і агресор - той може стати членом нашої команди. Розподіл сьогодні йде на тих, хто за Україну і проти неї. Ми українська партія і робимо великі ставки на розвиток місцевого самоврядування", - розповів Олександр Мазурчак.

"НАШ КРАЙ" підтримує децентралізацію та тих людей, яким довіряють люди і які довели свою ефективність реальними справами.

За інформацією голови обласної організації партії "НАШ КРАЙ" Олександра Чудного, на сьогодні по області зареєстровано 21 організацію і 7 організацій партій на місцях. Найбільший відсоток по області отримала партійна організація в Малій Висці, де мером міста став теж представник "Нашого краю". Цікава ситуація склалася у Новгородці, де виборці обрали сімох депутатів, в той час, коли партія там висунула лише трьох своїх кандидатів.

Щодо показників партій по місту Кіровограду, то за словами голови міської організації партії Вадима Дриги, за "НАШ КРАЙ" проголосувало майже 12 тисяч виборців. "Це дозволило представникам нашої політсили отримати 7 мандатів у Кіровоградській міській раді, а також по 3 мандати у Ленінській та Кіровській радах міста. За досить короткий термін, у Кіровограді вдалося створити згуртовану команду лідерів, на чолі якої стояв Андрій Олександрович Табалов", - зазначив очільник міського осередку партії.

 В свою чергу, Андрій Табалов розповів про основні особливості виборчої кампанії у Кіровограді та основні пріоритети у роботі його команди.

"Якби ми почали працювати з партією "НАШ КРАЙ" ще влітку, результат міг би бути іншим. Адже до цього вся наша команда рухалась разом з партією "Рідне місто", яка подолала 5-відсотковий бар'єр і теж представлена у міській раді. В цілому ми маємо 20 відсотків голосів кіровоградців. Такі ж показники має і мій особистий рейтинг. Ми можемо багато говорити про хід виборів, коли був і підкуп, і фальсифікації, але в спорті кажуть, що якщо ти хочеш перемагати, то перемагати треба з явною перевагою. І ми обов'язково цього досягнемо на наступних виборах. Ми знаємо про ті технології, які проти нас використовувались на дільничних і територіальних комісіях, де практично не було наших представників і, де ми не могли протистояти заздалегідь підготовленим фальсифікаціям в яких, до речі, були задіяні і демократичні партії", - розповів Андрій Табалов.

Також він зазначив, що в Кіровограді немало людей, які не хочуть змінювати місто, країну на краще, і підкреслив, що таких особистостей з політичного простору треба викорінювати. В першу чергу, за словами Табалова, це стосується "Опозиційного блоку", представників якого на теренах України бути не повинно. "Піля Революції Гідності і окупації України - це особливо важлива необхідність, важливо це і для тих, хто хоче в Європу, хто прагне чесного, справедливого і просто нормального життя", - завершив Андрій Табалов і додав, що команду "Нашого краю" чекає нелегка й кропітка робота, і з наявною потужною командою у Кіровограді можна досягти серйозних змін на краще.

483 0
НОВИНИ


Loading...