ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.03.2016 | 12:46

Підприємство нардепа, яке судилось з міськрадою, отримає в оренду ділянку в центрі на 49 років

Підприємство нардепа, яке судилось з міськрадою, отримає в оренду ділянку в центрі на 49 років

На розгляд комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища виноситься проект рішення Кіровоградської міської ради Про надання ПП «Креативна кухня 2» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Декабристів, 7/17. Проект підготовлений на звернення Корпорації «Система ССБ» та ПП «Креативна кухня 2».

Проектом рішення передбачається припинення Корпорації «Система ССБ» договору оренди земельної ділянки загальною площею 708,66 кв. м по вул. Декабристів, 7/17, у зв’язку з продажем нерухомого майна, розміщеного на земельній ділянці. Ділянку віднести до земель житлової та громадської забудови, не наданих у власність або користування.

Також Проектом планується надати приватному підприємству «Креативна кухня 2» дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком на 49 років по вул. Декабристів, 7/17 загальною площею 0,0709 га – землі, які використовуються в комерційних цілях, для розміщення ресторанного комплексу за рахунок земель житлової та громадської забудови, що перебувають в запасі.

Як відомо, Корпорація «ССБ» належить нардепу Станіславу Березкіну. Керівником ПП «Креативна кухня-2» є Олена Березкіна. Минулого року Олена Березкіна подала позов до Кіровоградської міської ради про визнання недійсним рішення виконкому про демонтаж літнього майданчика ресторану, що не був демонтований по закінченню сезону торгівлі, що передбачається договором оренди.  


754 0
НОВИНИ


Loading...