ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.03.2016 | 17:57

"Не переводьте важливі соціальні проблеми у політичну площину", - Андрій Табалов про Центр реабілітації

"Не переводьте важливі соціальні проблеми у політичну площину", - Андрій Табалов про Центр реабілітації

Відомий у Кіровограді меценат, нині депутат Кіровоградської міської ради Андрій Табалов прокоментував опубліковану на деяких приватних сайтах інформацію щодо лобіювання однієї з кандидатур на посаду директора КЗ "Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради".

Поширювані деякими, з сумнівною репутацією, громадськими діячами публікації він назвав наклепницькими і такими, що вводять кіровоградців в оману. Крім того, Андрій Табалов закликав не переводити важливі соціальні проблеми у політичну площину.

"Деякі діячі, а також журналісти, які «обслуговують» їх в темі Центру соціальної реабілітації для дітей-інвалідів, через ЗМІ та соціальні мережі нахабно поширюють наклепницькі матеріали і маніпулюють думкою людей.
З’явились звинувачення в мій бік, стосовно лобіювання мною кандидатури на посаду директора Центру через, начебто, власну матеріальну зацікавленість. Хочу сказати самопроголошеним "небайдужим" - досить влаштовувати провокації, пов’язувати моє ім’я з сумнівними справами і переводити важливі соціальні проблеми у політичну площину. Не шукайте крайніх серед тих, де їх немає.
Благодійність, особливо ту, що стосується дітей-інвалідів не афішують. Але в світлі останніх публікацій в ЗМІ скажу, що допомагаю цій категорії громадян вже більше семи років. Особливі діти мають відчувати особливе ставлення до себе, якщо не з боку держави, то хоча б тих людей, які їх оточують.
Натомість ми бачимо, як купка нереалізованих в своїх досягненнях активістів перекручують реальність і спекулюють на нещасті сімей, де є діти з особливими потребами. 
Шановні, якщо думка батьків щодо призначення директора єдиного в області реабілітаційного для їхніх дітей закладу для вас неважлива, то майте сміливість про це заявити їм в очі, а не шукати винних у своїх же вчинках, ображаючи цим в першу чергу дітей.
Я допомагав і завжди допомагатиму особливим дітям і не дозволю щиру традицію благодійності називати «особистим» чи «бізнесовим» інтересом. 
А тим, хто розповсюджує відверту брехню, раджу працювати на користь громади і допомагати їй, а не зводити наклепи і лити бруд на добрі справи", - зазначив благодійник.

Читайте також: Директор Центру реабілітації: посада політична чи фахова?

285 0
НОВИНИ


Loading...