ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2016 | 19:25

Надвечір депутати вирішили таки розглядати новий регламент міськради

Надвечір депутати вирішили таки розглядати новий регламент міськради

Попри обіцянку на попередній сесії розпочати сьогоднішнє засідання із розгляду Регламенту міськради, депутати вирішували кадрові питання. Аж надвечір, після переобрання секретаря, депутати розглянули напрацьований за попередні 4 місяці у спеціальній комісії проект Регламенту. За цей період було опрацьовано низку пропозицій громадських активістів. За основу Регламенту було взято напрацювання прогресивних громадських організацій. 

Проте під час вечірнього розгляду, депутати вирішили опрацьовувати кожен пункт окремо і голосувати за кожну поправку окремо. Напевне, за 4 місяці роботи підготовчої комісії депутати не встигли ознайомитися з текстом Регламенту і внести свої пропозиції. 

Депутат від БПП Юрій Деркаченко зазначив, що "за основу нового Регламенту треба було брати попередній регламент, а не проекти якихось "завуальованих інститутів". 

Далі депутати внесли зміни до напрацьованого документу. Зокрема до ст.3 про те, що участь у засіданнях сесій можуть брати громадяни, які зареєструвалися за день до початку засідання і зазначили мету перебування. 

Також депутат Ігор Волков вніс принципову правку про обрання заступників міського голови. У напрацьованому Регламенті цей пункт був відсутній, даючи можливість депутатським групам вносити пропозиції кандидатур. Проте відтепер питання про заступників остаточно опинилось у руках, міського голови. 

Норму про можливість зміни голови депутатської комісії шляхом вимоги звіту про діяльність комісії та узгодження зміни голови комісії між депутати було також заветовано Ігорем Волковим та Олександром Цертієм, з посиланням на Закон України "Про місцеве самоврядування". 

Фактично усі правки вносили депутати Волков і Цертій. 

Пропозиції активістів Ради експертів про зазначення у Регламенті неможливості голосування за рішення, які не були опубліковані за 20 днів до голосування враховані не були. 

Розглянуті правки були підтримані 27 депутатами. 

231 0
НОВИНИ


Loading...