ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.03.2016 | 12:07

На Кіровоградщині відбувся чемпіонат з пішохідного туризму. ФОТО

На Кіровоградщині відбувся чемпіонат з пішохідного туризму. ФОТО

Туризм – це друзі, перешкоди й перемоги!

20-ий ювілейний Чемпіонат області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед юніорів відбувся в добре обладнаному спортзалі Новгородківського ПТУ №36. Найкращі представники своїх районів, юні туристи-спортсмени зїхали на престижні змагання.  До перемоги через перешкоди рвалися всі з майже двохсот туристів!

Наполеглива підготовка до чемпіонату сприяла його високому технічному рівню. До двохсот учасників захопив дух азарту та боротьби, атмосфера доброзичливості та свята. На чотири дні спортивний зал училища став майданчиком для підтвердження своєї майстерності та вправності. Всі учасники демонстрували неабияку волю до перемоги. Цікавий концерт  підготували вихованці училища.

Ці змагання відбулися завдяки підтримці небайдужих людей, які подбали про комфортне проживання учасників, харчування, побут та дозвілля юних спортсменів. Це голова Новгородківської райдержадміністрації А.Кочерга, директор Новгородківського ПТУ №36 О. Вєтров, заступник голови райдержадміністрації С. Краснюк, начальник Новгородківського відділу освіти Л. Остапчук. Фінансову підтримку учасники ювілейних змагань отримали  від депутата обласної ради, генерального директора приватної агрофірми «МЮННТ» та ТОВ «Прогрес» Миколи Дмитровича Монашка.

Перше місце в старшій віковій групі виборола команда Новгородківського району, команда БДЮТ з Олександрії стала другою, а замкнула трійку лідерів команда ЗОШ №17 Кіровограда. Підтвердили туристські навички та вміння і молодші спортсмени. Тут перемогла команда НВО №32 м. Кіровоград, друге призове місце у вихованців Олександрівського ЦДЮТ, третє посіла команда Новгородківського району. Переможці змагань отримали почесні грамоти, медалі та кубки.

Організатори чемпіонату, а це департамент освіти, науки, молоді та спорту ОДА та обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді вдячні всім, хто допоміг провести захід. Директор обласного центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Андрій Лісота сподівається, що наступного року учасників стане ще більше. Адже спортивний туризм - неймовірно захоплюючий вид спорту, яким можна займатись змалечку. Головне – спрацювати так, щоб зі змагань діти поверталися з новими враженнями, адресами друзів, знаннями, емоціями, відчуттям задоволення й самоствердження.


149 0
НОВИНИ


Loading...