ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2016 | 13:04

На Кіровоградщині понад 600 учасників АТО отримали землю

На Кіровоградщині понад 600 учасників АТО отримали землю

З початку року головне управління Держгеокадастру в області видало 2449 наказів щодо розпорядження землями державної власності, у тому числі учасникам антитерористичної операції – 2069, з них про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою – 1538 наказів, з них учасникам антитерористичної операції – 1392.

Про це йшлося сьогодні під час брифінгу заступника голови облдержадміністрації Андрія Коломійцева та т. в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру в області Вадима Чувпила. 

Він поінформував про 838 наказів про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок. Безпосередньо учасники антитерористичної операції отримали 641 такий документ. 650 військовослужбовців завершили процес оформлення землі.

«Найбільше земельних ділянок військовим надали у Кіровоградському, Новоукраїнському, Добровеличківському, Знам’янському, Компаніївському, Бобринецькому районах області», – констатував В. Чувпило.

У брифінгу взяли участьпредставник обласної громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру в області Олександр  Щербина та помічник командира батальйону поліції особливого призначення «Кіровоград» при Головуправлінні Нацполіції в області Руслан Дудін. Обоє засвідчили позитивні зрушення в роботі Держгеокадастру.

«Ми можемо підписатися під кожним словом про те, що робота в управлінні щодо виділення земель АТОшникам стала прозорою та ефективною», – наголосили активісти.

Читайте також: ДНЯМИ СТАНЕ ВІДОМЕ ІМ’Я НОВОГО КЕРІВНИКА ГОЛОВУПРАВЛІННЯ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

157 0
НОВИНИ


Loading...