ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.02.2016 | 16:11

Кіровоградці передали бійцям третього окремого полку спецпризначення подарунки. ФОТО

Кіровоградці передали бійцям третього окремого полку спецпризначення подарунки. ФОТО

Днями бійцям третього окремого полку спеціального призначення волонтери передадуть спеціальні подарунки.Їх збирали, зокрема, й волонтери з обласної бібліотеки для юнацтва, спеціально до Дня закоханих.

"Тут не просто валентинки, куплені на ринку. Вони виготовлені власноруч.  У кожне сердечко вписані цитати про кохання Ліни Костенко, Миколи Вінграновського", – розповідають Тетяна та Наталя

 При цьому наголошують, що останнім часом люди більш схильні допомагати інкогніто. Крім сюрпризів, виготовлених власноруч (котиків, собачок, патріотичних жовто-блакитних сердечок), як завжди воякам передадуть цукерки, бублики, печиво, каву, чай, засоби гігієни тощо. "Віриться, що такий сюрприз доставить радість не одному нашому захиснику. Безпосередньо в третій полк усе це доставлять представники команди громадської організації Армія SOS, з якими ми давно і плідно співпрацюємо", – наголошують волонтерки.  

Якщо хтось не встиг передати захисникам вітчизни або тимчасово переселеним особам свої «гуманітарні привіти», – до акції ніколи не пізно долучитися.

Телефони для довідок: 095-470-127-67 – Тетяна, 066-9-475-475 – Наталя.


285 0
НОВИНИ


Loading...