ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.03.2016 | 11:59

Кіровоградський військовий госпіталь отримав допомогу від діаспори українців в Америці. ФОТО, ВІДЕО

Кіровоградський військовий госпіталь отримав допомогу від діаспори українців в Америці. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні,  28 березня,  Кіровоградський обласний військовий госпіталь отримав благодійну допомогу на понад 100 тисяч гривень від української діаспори в Америці. Головний лікар госпіталю Геннадій Сябренко зазначив, що лікувальний заклад отримав засоби для догляду за пораненими: шприці, рукавички, катетери, хірургічний інструментарій та інше. «Громадяни Америки звернулися до нас із запитом і ми визначили, що буде нам найнеобхідніше. Завдячуючи громадськості сьогодні  допомога доставлена безпосередньо в госпіталь. Жодної бюджетної копійки не було витрачено», - підкреслив Сябренко.

Передавала допомогу госпіталю президент благодійного фонду «Майбутнє покоління Україні» Оксана Скідан. Вона родом з Донецька, але багато років проживає в Америці. Зараз жінка займається підтримкою шкіл-інтернатів зі сходу України, які були евакуйовані. 

«Українська діаспора за океаном дуже слідкує, що відбувається на батьківщині і намагається допомогти.  Після спілкування з командиром третього полку та лікарями, виникла ідея зібрати медичну допомогу для наших поранених військових. За декілька тижнів люди відгукнулися і передали усе необхідне», - зазначила волонтер.

Цього дня було передано 69 ящиків медичної допомоги, точну вартість засобів назвати важко. Але Геннадій Сябренко наголосив, що деякі засоби для догляду за пораненими в Україні не мають аналогів. Після передачі допомоги волонтерка пішла знайомитися з військовими. 
382 0
НОВИНИ


Loading...