ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.12.2015 | 14:10

Кіровоградщина: редактора газети звинуватили у зловживанні службовим становищем. ФОТО

Кіровоградщина: редактора газети звинуватили у зловживанні службовим становищем. ФОТО

Група депутатів Олександрівської районної ради від "Народного контролю" подали депутатське звернення до правоохоронних органів (прокуратури та поліції) щодо зловживання службовим становищем в.о.головного редактора районної газети "Вперед" Галиною Шевченко.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє громадський діяч Андрій Лаврусь.

"Як повідомляють депутати, після проведення місцевих виборів, в.о. головного редактора Галина Шевченко, як кандидат від партії "Батьківщина", використовуючи своє службове становище, безкоштовно розмістила подяку виборцям від свого імені. В той же час всі інші депутати або сільські голови, які дякували виборцям, платили за це кошти, про що свідчить номер замовлення на їх публікаціях. У матеріалі в.о. редактора номер замовлення відсутній.
Законодавство України говорить наступне:
Відповідно до ст. 22 Закону України «Про запобігання корупції», особам, зазначеним у частині першій статті 3 цього Закону, забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.
Враховуючи норми Закону України «Про місцеві вибори», Галина Шевченко вже не могла оплатити офіційно вихід даного матеріалу, оскільки закінчився термін на проведення передвиборчої агітації та припинено фінансування через виборчі фонди.
Отже, за переконанням депутатів районної ради, виконуюча обов’язки головного редактора газети "Вперед" Галина Шевченко розмістивши матеріал порушила норми чинного законодавства України. А саме: використала власне службове становище в особистих цілях та розмістила матеріал без відповідної оплати у підпорядкованій їй газеті, що підпадає під корупційне діяння", -
йдеться у повідомленні. 


297 0
НОВИНИ


Loading...