ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2016 | 13:35

Кіровоград: для дітей з особливими потребами оголосили творчий конкурс

Кіровоград: для дітей з особливими потребами оголосили творчий конкурс

У Кіровограді для дітей з особливими потребами оголосили творчий конкурс. Про це написала одна з організаторів конкурсу, голова ГО «Серце матері» Людмила Шукрута на своїй сторінці у фейсбуці.

 «Конкурс дитячої творчості «Краса Божого світу очима сонячних дітей» проводиться в рамках проекту «Дружити нарівних!». Ми хочемо розвивати творчі здібності, реалізувати таланти дітей та молоді з обмеженими можливостями, сприяти їх соціалізації та залученню до культурно-мистецького життя суспільства. Привернути уваги громадськості до проблем дітей та молоді з особливими потребами», - ідеться в повідомленні. 

Роботи приймаються у дітей з особливими потребами від 5 до 16 років.

Номінації творчого конкурсу: 1. Малюнок; 2. Роботи декоративно-прикладного мистецтва; 3. Письмовий твір (поезія або проза); 4. Мультимедійна розробка (презентація, відеоролик).
Вимоги до оформлення, подачі та оцінювання конкурсних робіт:
1. Усі роботи, що подаються на конкурс, повинні бути підписані та супроводжуватися заявкою, де необхідно вказати назву закладу, П.І.П., вік автора, телефон автора та одного з батьків, назву та короткий опис роботи (до 4 речень).
2. Письмові роботи (твір-роздум або вірш за темою конкурсу обсягом не більше 2-х сторінок) здаються у друкованій формі (формат А4, шрифт Times New Roman, 14 кегель, одинарний міжрядковий інтервал).
3. Мультимедійні розробки подаються в електронному варіанті.
4. Конкурсні роботи разом із заявками подаються на адресу: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка, вул. Шевченка, 5, відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів (2-й поверх).
5. Роботи на конкурс приймаються з 31 березня по 7 квітня 2016 року.
Переможців, призерів та авторів найкреативніших робіт очікують цікаві подарунки та грамоти.

Координатори конкурсу:
Священик Іван Шемедюк – (099) 4910512, (068) 2937968
Завідуюча відділом естетичного спрямування обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка Вавіліна Наталія Федорівна – (066)3097547


153 0
НОВИНИ


Loading...