ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Явлення Ганни Герман народу

Явлення Ганни Герман народу

МИРОТВОРИЦЯ ЗІ СВИТИ ЯНУКОВИЧА

Минулої неділі відбулася подія, яку можна було б образно назвати «Явлення Христі народу». Точніше – Гандзі: на 112-у каналі показалась екс-регіоналка Ганна Герман. Журналістська спільнота не могла не відгукнутись на цю подію, але чомусь вона, ця спільнота, найперше звернула увагу на наслідки пластичної операції Ганни Миколаївни, замість того, щоб задуматися над самим фактом появи її в ефірі. Причому в якості не авторки, а гостя. Після втечі Януковича вона привселюдно заявила: «Я не знаю, чи буду я ще писати що-небудь, але я точно знаю, що я ніколи більше не повернуся в політику» . І висловила своє політичне кредо: політика «годиться для того, щоб мати інструменти заробити якісь гроші». 

Однак, повернулася. А й справді, чого їй сидіти у тій колибі, хай вона й усього за тридцять кілометрів від Києва? До кінця життя помідори вирощувати? Може вже гардероб від кутюр пора оновлювати, он каблучок від черевичок Chanel відламався? Та й не годиться дамі такого рівня увесь час ходити по гриби з однією і тією ж сумочкою, хай це і  Lois vuiton. 

А, може, жінці захотілося нагадати людям давно сказане: «Януковича мало хто знає по-справжньому. Цю людину Україна ще не оцінила належним чином, навіть його обрання на пост президента країни -  хоча і дуже висока, але поки далеко не повна оцінка цієї політичної фігури. Мине багато років, і колись нашим правнукам будуть розповідати легенду про хлопчика-сироту, у якого було найважче життя, яке тільки можна собі уявити. Котрий подолав усі труднощі, став сильним, став добрим і справедливим до людей і вивів країну на шлях благополучного розвитку». Чи ще раз пожалкувати, що під час «перевороту» він виявився нерішучим, а «діяти потрібно було дуже швидко і дуже жорстко»? Приблизно так, як Олена Бондаренко: «Поліція діяла недостатньо жорстко».

Зауважу, це не перша з’ява на людях колишньої радниці Януковича після його втечі в Росію. Років півтора тому вона приїздила у Слав’янськ утішати його мешканців, які постраждали від «київської хунти». А оце нещодавно їздила до Вашингтона на міжнародний молитовний ленч, де помолилася разом із духовними лідерами світу, поснідала у компанії Барака Обами та трьох з половиною тисяч гостей, під оплески опозиціонера Юрія Мірошніченка обнялася з Юлією Тимошенко, мовляв, хто старе згадає, тому  Cazal геть (це такі окуляри відомої німецької фірми) .

Тепер ось – на телебаченні. А чого б і ні? Канал, нібито, свій – кажуть, що арбузовський. Та й пора на широку публіку виходити. Інші уже давно покинули схрони. У Верховній Раді – Міша Добкін, Наташа Королєвська, Серьожа Ларін, Нестор Іванович. Є свої люди й у «Волі народу», «Відродженні». А у місцевих радах – кинь бука, в учорашнього регіонала вцілиш. Про вишки Бойка вже й не згадують. Вони тепер – фантом, бо вже не наші. А що з воза впало, те пропало, як було заведено ще у феодальній Європі. Ми ж з вами в Європу йдемо. З моїх президента і прем’єр-міністра вже санкції зняли. Шкода, що Діма Табачник ховається десь в Росії, чи на Близькому сході. А що я  обома руками голосувала за закони 16 січня, то що, маю про все пам’ятати?

Ганна Миколаївна потрапила на канал «112» не просто так, а з щонайактуальнішим меседжем: «Прощенням і взаємоповагою Україна подолає свою внутрішню кризу, і ми заживемо по-новому в нашій великій дружній родині». От тільки не пояснила, яку «внутрішню кризу» вона має на увазі – російську агресію, анексію Криму чи, може, вивезення з окупованого Донбасу до Росії обладнання всіх провідних підприємств? Хто і кого має прощати: ми – Януковича і його компанію за перетворення державної влади на «сходняк», вкрадені мільярди,  зрештою, за смерть Небесної сотні, чи він нас за те, що випустили його з країни? Чи, може, сепаратистів за запрошення в  Україну Путіна з його головорізами? Кого маємо «взаємоповажати» - я Шуфрича, чи він мене?

Гана Герман вийшла із цими підступними тезами, думаю, не за своєї ініціативи. Пропагандистська кампанія стосовно примирення почалася давно. Після майже двох років бездіяльності правоохоронних органів  у регіоналів відійшли зашпори, і вони зрозуміли, що їм нічого всерйоз не загрожує. Отож можна, поки що й не оголошуючи, брати курс на друге (а чи друге?) пришестя у владу. Натискуючи на болючі точки простих людей – втрати на війні, розбрат у суспільстві, економічну кризу. Для цього й витягли з Гореничів перелицьовану (маю на увазі не те, над чим сьогодні збиткуються охочі до сенсацій журналісти) колишню радницю колишнього президента. Не враховуючи того, що вона настільки дискредитувала себе в часи Януковича, що сьогодні її словам  повірить хіба що останній... наївний чоловік.


535 0
НОВИНИ


Loading...