ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.01.2016 | 09:21

До річниці від дня загибелі Володимира Степанка проведуть вечір спогадів

До річниці від дня загибелі Володимира Степанка проведуть вечір спогадів

У неділю, 10 січня, заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура разом з очільницею кіровоградського міського осередку ГО «Об’єднання українок «Яворина» Інною Слободян відвідали Олену Степанок – вдову свободівця Володимира Степанка, який загинув 26 січня 2015 року під Дебальцевим, захищаючи Українську Державу. Про це «РК» повідомили у прес-службі Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода»

Зустріч відбулася дуже щира, тепла й товариська. Під час вечері ділилися спогадами про Володимира Степанка – героя новітньої російсько-української війни. Також обговорили плани на майбутнє, зокрема – попередні пропозиції свободівців щодо відзначення річниці загибелі Володимира Степанка.

Дружина героя схвалила основні пропозиції націоналістів Кіровоградщини. Визначилися, що 26 січня доцільно провести тематичний вечір пам’яті, приурочений Володимиру Степанку, а також продемонструвати українцям відео спогадів його бойових побратимів та колаж з пам’ятними світлинами.

Серед інших, обговорили пропозицію проведення зустрічі з кіровоградськими школярами, яка стане своєрідною ілюстрацією героїчного чину українського націоналіста для юнацтва. Загалом, атмосфера спілкування з вдовою героя-свободівця була затишною і навіть дещо ліричною.


191 0
НОВИНИ


Loading...