ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.01.2016 | 15:19

До Кіровограда приїде відома волонтерка з Німеччини

До Кіровограда приїде відома волонтерка з Німеччини

Регіональний представник кіровоградської організації з медико-психологічної допомоги учасникам АТО «КОМПАС» у Німеччині Анна Печерські незабаром відвідає Кіровоград. 

Про це «РК» повідомила керівник «КОМПАСу» Анна Колєва. 

«Спочатку до нашої організації приєдналась волонтер з Кіровограда Ірина Давидова, яка займалась матеріальним забезпеченням військових. Вона сконтактувалась з Анною Печерські, українкою, яка проживає в Німеччині і підтримує українську армію. Через Ірину вона надіслала в Україну чимало речей для хлопців на передовій, тих, хто лікується у військовому госпіталі, а також для діток з обмеженими фізичними можливостями. Допомогу неодноразово передавали для 57-ї бригади, 3-го ПСП», - розповідає Анна Колєва. 

За її словами, з огляду на широку й активну співпрацю, було вирішено зробити Анну Печерські регіональним представником «КОМПАСу» у Німеччині. Волонтерку офіційно прийнято до організації і вона має відповідне посвідчення. 

А вже наступного тижня жінка відвідає Кіровоград. Анна Колєва зазначає, що для гості приготували насичену програму: зустріч з місцевими активістами й волонтерами, відвідини госпіталю, знайомство з бійцями. Можливо, згодом буде повідомлено про прес-конференцію. 


357 0
НОВИНИ


Loading...