ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2016 | 14:47

Демонтувати незаконні МАФи у Кіровограді стане простіше

Демонтувати незаконні МАФи у Кіровограді стане простіше

Депутати міськради підтримали проект рішення Кіровоградської міської ради "Про затвердження нової редакції Тимчасового положення про порядок демонтажу споруд для впровадження підприємницької діяльності на території міста Кіровограда".

Згідно нових змін, порядок демонтажу незаконних тимчасових споруд можна буде здійснювати за спрощеною процедурою. Так, рішення про демонтаж не виноситиметься на розгляд виконкому міської ради, а розглядатиметься раніше спеціально затвердженою комісією. Такі нововведення дадуть можливість оперативніше реагувати на незаконну забудову. Адже зазвичай нерадиві підприємці у дуже стислі строки зводять МАФи, заливаючи під них бетон, і виконують капітальне будівництво, яке, за законом важче демонтувати.

Крім того, згідно нових змін, повідомлення про демонтаж можна повідомити через ЗМІ, та, безпосередньо приклеївши на об’єкт тимчасової споруди.

Також вводиться норма про опис наявного майна при демонтажі споруди. Таким чином міська влада убезпечує себе від позовів про стягнення відшкодування за матеріальні збитки. 


217 0
НОВИНИ


Loading...