ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.03.2016 | 11:46

Чиновниця, яка дала дозвіл на встановлення МАФу на Набережній, може очолити інспекцію ДАБК

Чиновниця, яка дала дозвіл на встановлення МАФу на Набережній, може очолити інспекцію ДАБК

Нещодавно у Кіровограді вибухнув скандал – по вулицях Попова і Набережній почались роботи зі встановлення МАФів. Навіть розпочалося капітальне будівництво. У порушення правил встановлення малих тимчасових конструкцій, підприємці почали заливати під фундамент бетон. 

Як вдалося з’ясувати «РК», підписи на видачу паспортів прив'язки для цих підприємців поставила тодішня в.о. начальника управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова. Наразі вона працює в управлінні містобудування та архітектури і займає посаду заступника начальника управління. 

Проте невдовзі чиновниця може зайняти і більш впливовішу посаду. Міська конкурсна комісія, під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Альвіни Бондаренко (нещодавно призначена Райковичем), рекомендує кандидатуру Мартинової на посаду начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив зміни у структурі виконавчих оргнів міської ради, пов’язаних з утворенням нового підрозділу - інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

Як раніше інформував «РК», з 1 вересня 2015 року функції архітектурно-будівельного контролю переходять до органів місцевого самоврядування. Фактично, інспекція ДАБК стає єдиною структурою, що контролюватиме забудову у місті. У повноваження інспекції входить право видавати документи на будівництво, штрафувати чи забороняти незаконні об’єкти будівництва.


486 0
НОВИНИ


Loading...