ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.03.2016 | 16:21

Андрій Табалов до "більшості" Райковича: грайтесь у своє шоу самі

Андрій Табалов до "більшості" Райковича: грайтесь у своє шоу самі

Депутатська група "Рідний край" і фракція "Опозиційного блоку" покинули засідання сесії Кіровоградської міської ради у знак протесту проти кулуарних кадрових рішень та відтягування прийняття прогресивного регламенту міської ради. 

Зокрема, депутат Андрій Табалов заявив, що депутати групи прийшли голосувати за регламент міської ради та виділення землі учасникам АТО, а натомість відбувається вирішення кадрових питань, прозорість яких викликає сумнів. 

Наразі депутати проголосували за внесення у порядок денний питання про звільнення з посади секретаря міськради Володимира Смірнова. Такий проект рішення виніс у зал міський голова Кіровограда Андрій Райкович на звернення 24 депутатів міськради. 

"Ми прийшли голосувати за питання регламенту, за питання надання землі учасникам АТО, тобто за потрібні, нагальні питання. Що ми бачимо зараз? Це шоу, якому наша депутатська група не потрібна. Тому ми не будемо брати участь у цьому. Займайтеся кадровими питаннями самі. Ми йдемо із засідання. Говорити про щось будемо, якщо з’явиться конструктив", - зазначив Табалов.

457 0
НОВИНИ


Loading...